stříšky

Nelíbí se  vám obvyklá nabídka stříšek na  trhu?, hledáte výrobce jiných řešení, máte specielní požadavky  na  design a rozměry ? Jsme přesvědčeni, že dovedeme  pro Vás najít  vhodné řešení,pokud už jej v naší nabídce   nenajdete sami.

Rozdílnost ukázek realizovaných  stříšek jen dokládá našemu tvrzení reálnou podobu. Shlédněte naše ukázky  a kontaktujte nás ( např. rychlou volbou na hlavní straně, nebo přímo emailem). Pošlete foto prostoru  a rozměry záměru, je dobré přidat i foto celkového pohledu aby  návrh řešení ladil s objektem. 

K zasklení  lze  využít bezpečnostní skla v různém provedení, drátosklo, pro některá provedení lze využít teké plný či komůrkový polykarbonát, ev. akrylátové sklo. Vzhledem k tomu, že  zpracováváme především  dokonalá řešení  v nejvyšší kvalitě ( nikoliv přehnané ceně), neřešíme tzv jednoduchá polykarbonátová řešení. Při vhodném technické provedení Vaší stříšky, nabízíe i zasklení sklem  Pro stříšky lze využít různé technologie ( viz obrázky). Galirii stále doplňuji i o starší fota ( hledání dá trochu času)

Budeme se těšit na  Vaše poptávky  a objednávky.